Hry bez hranic 2015

Vytvořeno: středa 9. září 2015

V sobotu 5. září proběhl v Rožné II. ročník Her bez hranic. Účastnily se obce - Bystřice nad Pernštejnem, Dalečín, Dolní Rožínka, Rozsochy, Rožná, Strážek, Štěpánov nad Svratkou, Věžná, Vír a letošní novinkou byl tým ze Slovenska.

Tým za Dolní Rožínku soutěžil ve stejné sestavě jako loňského roku - Tomáš Hille mladší, Jaroslava Sluková, Pavel Bartoněk mladší, Marek Fendrych a Pavel Bartoněk.

Soutěžilo se v 9 disciplínách, mezi kterými nechyběla kličkovaná, lovení rybek, synchronizovaný běh, chůze na chůdách nebo uhádnutí názvu obce z mikroregionu Bystřicko. Soutěžícím rozhodně nechybělo nadšení a chuť si hrát. Konečné výsledky nepřinesly žádné velké překvapení. Zlatý putovní pohár získala opět Rožná, na 2. místě skončila Bystřice nad Pernštejnem a náš tým úspěšně obhájil 3. místo z loňského roku. Všem zúčastněným děkujeme a gratulujeme!