Veřejná soutěž o akcie

Vytvořeno: úterý 15. květen 2018

Zastupitelstvo obce Dolní Rožínka dne 19. dubna 2018 rozhodlo o úplatném převodu 8,5% akcií společnosti SATT a.s. Novému Městu na Moravě. V souladu se schválenou smlouvou nyní Nové Město na Moravě nabízí k prodeji výše zmíněné akcie ve veřejné soutěži.

Bližší informace o vypsané veřejné soutěži:

Veřejná soutěž o nejvhodnější nabídku na uzavření smlouvy o úplatném převodu akcií společnosti SATT a.s.

Informace o veřejné soutěži je zveřejněna na úřední desce obce i na úřední desce úřadu Nové Město na Moravě:

Nové Město na Moravě - Úřední deska - číslo evidenční 190/2018

DOPLNĚNÍ PODMÍNEK SOUTĚŽE:

Město Nové Město na Moravě jako vyhlašovatel veřejné soutěže doplnilo Výzvu a podmínky veřejné soutěže Doplněním č. 1.

Aktualizace: Do veřejné soutěže ukončené dne 18.06.2018 se nikdo nepřihlásil.

Aktualizace 4. 4. 2019:

Město Nové Město na Moravě vyjednalo s městem Žďár nad Sázavou nižší kupní cenu než požadovalo ve veřejné soutěži (do které se nikdo nepřihlásil) a také podmínky splácení kupní ceny. Vše nasvědčuje tomu, že spojené akcie Nového Města, Velkého Meziříčí a Dolní Rožínky poputují do Žďáru nad Sázavou.