Hry bez hranic 2017

Vytvořeno: pondělí 4. září 2017

V sobotu 16. září 2017 proběhly na hřišti v Dolní Rožínce čtvrté Hry bez hranic mikroregionu Bystřicko. Účastnilo se 10 obcí - Bystřice nad Pernštejnem, Dalečín, Dolní Rožínka, Rozsochy, Rožná, Strážek, Štěpánov nad Svratkou, Věžná, Vír a Zvole. Akci zajišťoval TJ Baník Dolní Rožínka ve spolupráci s obcí a za pomoci sboru doborovlných hasičů. Počasí bylo nevlídné, většinu soutěže pršelo a teplota postupně klesala. I tak se ale soutěžilo jako o život. Mezi disciplínami byly štafetové běhy, řešení indicií, skládání puzzlů, srážení předmětů, házení míče přes síť do plachty (líný vojelbal), házení frisbee do koše (diskgolf), přenášení (teplé) vody v holínkách aj.

Tým Dolní Rožínky v sestavě Pavel Bartoněk, Jaroslava Sluková, Pavel Bartoněk ml., Marek Fendrych a Vojtěch Vondruška byl ve skvělé formě a i přes nepřízeň počasí byl v 6 z 10 disciplín první. Předstihl tak ostatní soutěžící týmy o 25 bodů a právem zvítězil.

Výsledné pořadí:

1. místo - DOLNÍ ROŽÍNKA, 2. místo - Dalečín, 3. místo - Rožná

Děkujeme za výbornou reprezentaci obce a gratulujeme!